Stacja Biologiczna UG Aktualności Rusza projekt EFS PO WER dla uczniów szkół

Rusza projekt EFS PO WER dla uczniów szkół

Miło nam poinformować, że w latach 2019-2020 Stacja Biologiczna Wydziału Biologii UG będzie realizować projekt

"Obcy atakują - młodzi odkrywcy badają rośliny inwazyjne"

współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Wiedza Edukacja Rozwój.

Kwota dofinansowania to 393 050,50 zł.

Projekt skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy wykazują zainteresowania przyrodnicze, są chętni do poszerzenia swojej wiedzy w tej dziedzinie i nabycia nowych umiejętności praktycznych. Planowane zajęcia będą poświęcone inwazjom biologicznym, ze szczególnym uwzględnieniem inwazyjnych gatunków roślin, ich roli w przyrodzie i metod zwalczania.

W projekcie zaplanowano dwa podstawowe działania, z których każde skierowane jest do innej grupy docelowej:

(1) PROJEKT NAUKOWO-EDUKACYJNY – dla uczestników w wieku 13-16 lat z woj. Pomorskiego; rekrutacja na rok 2019 trwa do 15.03.2019

(2) GRA TERENOWA - dla uczniów szkół w wieku 6-16 lat; rekrutacja na rok 2019 rozpocznie się w maju 2019 roku.

Szczegóły dotyczące udziału w projekcie znajdziesz tutaj

Korespondencję na temat projektu prosimy kierować na adres stacja@biol.ug.edu.pl

Ostatnio modyfikowane: 29.01.2019